Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Cream 50ml

Çmimi fillestar
2,500 Lekë
Çmimi fillestar
2,700 Lekë
Çmimi i ulur
2,500 Lekë
Krem hidratant që përmban 62% të antioksidantëve të fuqishëm nga ekstrakti i mandarinës jeshile plot me derivate të vitaminës C i cili rikthen energjinë rinore në lëkurën pa jete. Mandarinat jeshile përmbajnë deri në 10 herë më shumë vitaminë C sesa homologët e tyre të pjekur dhe japin rezultatet në zvogëlimin e shenjave të dëmtimit nga dielli (njolla të errëta, njolla, rrudha, linja të holla, ton i pabarabartë i lëkurës). Gjithashtu përmban 6 përbërës natyralë me bazë bimore që janë vërtetuar qe kanë efekte qetësuese (rozmarina, kamomil, çaj jeshil, rrënjë jamballi dhe centella asiatica. Kremi ka një fund freskues që e bën atë një hidratues perfekt gjatë gjithë  për llojet e lëkurës normale, te kombinuar dhe te yndyrshme.
1. Përdorimi

Aplikoni si hapin e fundit të rutinës suaj të kujdesit të lëkurës, aplikoni butësisht një sasi të konsiderushme në fytyrë dhe qafë

2. Përbërësit

Citrus Tangerina (Tangerine) Extract,Dipropylene Glycol,Glycerin,Niacinamide,Butylene Glycol,1,2-Hexanediol,Water,Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil,Pentylene GlycolVinyl DimethiconeAmmonium Acryloyldimethyltaurate/VP CopolymerPanthenol,Trehalose,Caprylic/Capric Triglyceride,Chondrus Crispus Extract,Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,Hydroxyacetophenone,Tromethamine,Chlorella Vulgaris Extract,Diisostearyl Malate,Glucose,Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract,Fructooligosaccharides,Fructose,Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer,Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil,Tocopheryl Acetate,Adenosine,Ethylhexylglycerin,Sodium Phytate,Agar,Melia Azadirachta Flower Extract,Acacia Senegal Gum,Ocimum Sanctum Leaf Extract,Citrus Limon (Lemon) Peel Oil,Melia Azadirachta Leaf Extract,Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil,Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract,Cananga Odorata Flower Oil,Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil,Eucalyptus Globulus Leaf Extract,Silica,Corallina Officinalis Extract,Cynanchum Atratum Extract,Dextrin,Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract,Althaea Rosea Flower Extract,Camellia Sinensis Leaf Extract,Xanthophylls,Sodium Ascorbyl Phosphate

  Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Cream 50ml
  Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Cream 50ml
  Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Cream 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery