Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Serum 40ml

Çmimi fillestar
2,600 Lekë
Çmimi fillestar
3,000 Lekë
Çmimi i ulur
2,600 Lekë

Serum xhel-i me vitamin C për të zbardhur dhe tonifikuar lëkurën, me 70% ekstrakt të mandarinës jeshile, i cili është më i fuqishmi në derivatet natyrore të vitaminës C.

Vitamina C ndihmon në zbehjen e njollave të errëta dhe hiperpigmentimit. Dy javë janë gjithçka që ju nevojitet për të filluar të shihni rezultate të dukshme të lëkurës.
Kjo formulë jo irrituese përmban gjithashtu niacinamide dhe arbutinë për të zbehur sa më shpejtë njollat, ekstrakte centella asiatica dhe çaji jeshil për qetësimin e lëkurës dhe hialuronat natriumi për hidratim të thellë. Ky serum ka një teksturë të ngjashme me xhelin dhe është transparent, i lehtë, përthithet shpejt dhe nuk ngjit pas aplikimit.

 

1. Përdorimi

Në rutinën e mëngjesit, pasi të keni larë fytyrën, aplikoni serumin. Prisni 5 minuta dhe aplikoheni hidratuesin tuaj të ndjekur nga kremi i diellit.

2. Përbërësit

Citrus Tangerina (Tangerine) Extract,Butylene Glycol,Niacinamide,Dipropylene Glycol,Methyl Gluceth-20,Water,1,2-Hexanediol,Glycereth-26,Arbutin,Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer,Panthenol,Chondrus Crispus Extract,Choleth-24,Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract,Carbomer,Tromethamine,Ethylhexylglycerin,Hydrolyzed Jojoba Esters,Allantoin,Sodium Hyaluronate,Tocopheryl Acetate,Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil,Adenosine,Sodium Phytate,Xanthan Gum,Melia Azadirachta Flower Extract,Ocimum Sanctum Leaf Extract,Melia Azadirachta Leaf Extract,Ascorbyl Glucoside,Dipotassium Glycyrrhizate,Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract,Corallina Officinalis Extract,Citrus Limon (Lemon) Peel Oil,Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil,Cananga Odorata Flower Oil,Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil,Eucalyptus Globulus Leaf Extract,Glycerin,Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract,Madecassoside,Anthemis Nobilis Flower Extract,Camellia Sinensis Leaf Extract,Maltodextrin,Saccharide Hydrolysat,Tocopherol,Centella Asiatica Extract,Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract,Asiaticoside,Polygonum Cuspidatum Root Extract,Centella Asiatica Leaf Extract

  Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Serum 40ml
  Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Serum 40ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery