Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Goodal Green Tangerine Vita C Eye Gel Patch 60 sheets

Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi fillestar
2,100 Lekë
Çmimi i ulur
1,900 Lekë

Ndriçoni dhe rigjallëroni zonën nën sy me PATCHES me hidrogel me vitaminë C. Hidratoni në vetëm 5 minuta me formulën e pasur me vitaminë C që absorbohet shpejt.

Përmbajnë të njëjtin ekstrakt shumë të efektshëm të mandarinës së gjelbër si serumi i preferuar nga Goodal.
Këto PATCHES sysh japin të gjitha përfitimet e shkëlqyeshme të vitaminës C për të ndihmuar në zbutjen e rrathëve të errët dhe pigmentimin rreth syve.
Hidrogeli qetësues infuzon në mënyrë efektive formulën thellë në lëkurën delikate rreth syve.
Rigjallëroni lëkurën e pajetë dhe të lodhur në një hap të thjeshtë!

1. Përdorimi

Në lëkurë të thatë, aplikoni një copë të vetme nën sy dhe lëreni për 5 minuta (ose më gjatë nëse dëshironi). Hidheni pas përdorimit dhe masazhoni butesisht serumin e mbetur në lëkurë.

2. Përbërësit

Water, Glycerin, Niacinamide, Carrageenan, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, 1,2-Hexanediol, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Glucomannan, Hydroxyacetophenone, Calcium Chloride, Allantoin, Chlorphenesin, Propanediol, Polyglyceryl-10 Laurate, Potassium Chloride, Pentylene Glycol, Sucrose, Calcium Lactate, Adenosine, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Ethylhexylglycerin, Dipotassium Glycyrrhizate, Disodium EDTA, Melia Azadirachta Flower Extract, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Citrus Tangerina (Tangerine) Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Ascorbyl Glucoside, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Potassium Hydroxide, Butylene Glycol, Corallina Officinalis Extract, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Arbutin, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Tocopherol, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate

  Goodal Green Tangerine Vita C Eye Gel Patch 60 sheets
  Goodal Green Tangerine Vita C Eye Gel Patch 60 sheets
  Goodal Green Tangerine Vita C Eye Gel Patch 60 sheets

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery