Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Goodal Green Tangerine Vita-C Dark Circle Eye Cream

Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,000 Lekë

Ndriçoni dhe rigjallëroni zonën nën sy me Green Tangerine Vita-C Dark Circle Eye Cream. Hidratoni me formulën e pasur me vitaminë C që absorbohet shpejt. Ky krem përmban  nje ekstrakt të mandarinës së gjelbër dhe eshte e formuluar për lëkurën më të butë dhe të ndjeshme rreth syve. Formula pa substanca të dëmshme që irritojnë lëkurën rreth syve mund të përdoret në çdo kohë gjatë ditës dhe natës. Rigjallëroni lëkurën e pajetë dhe të lodhur në një hap të thjeshtë!

Në një studim klinik, 85.7% e subjekteve panë rrathë të errët të reduktuar duke filluar në 4 javë pas përdorimit të kremit të syve Green Tangerine Vita C Dark Circle Eye çdo ditë.

1. Përdorimi

Pas përdorimit të serumit, aplikojeni nën sy, rreth kockës orbitale dhe në qepallë çdo mëngjes dhe mbrëmje.

2. Përbërësit

Citrus Tangerina Extract (54%), 1,3-Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Purified Water, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Pentylene Glycol, Niacinamide, Arbutin, 1,2-Hexanediol, Polymethylsilsesquioxane, Diisostearyl Malate, Vinyl Dimethicone, Ethyl Ascorbyl Ether (2,000ppm), Ascorbic Acid Polypeptide, Chlorella Vulgaris Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Corallina Officinalis Extract, Diglycerin, Caprylic/Capric/Myristic/Stearic Triglyceride, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Beheneth-25 Methacrylate Crosspolymer, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Glucose, Dimethiconol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hydroxyacetophenone, Tromethamine, Fructooligosaccharides, Fructose, Glucosyl Hesperidin, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Alantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Adenosine, Tocopherol, Disodium EDTA

  Goodal Green Tangerine Vita-C Dark Circle Eye Cream
  Goodal Green Tangerine Vita-C Dark Circle Eye Cream
  Goodal Green Tangerine Vita-C Dark Circle Eye Cream
  Goodal Green Tangerine Vita-C Dark Circle Eye Cream

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery