Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Hair Care Set Trinova Argan Keratin Oil 100 ml + Brushworks Hair Oil Applicator

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,500 Lekë

Vaj i përbërë nga Argani dhe Keratina me funksion kryesor riparimin e flokëve të dobët dhe të dëmtuar.
Vaji i arganit :
✓Ushqen flokët nga rrënja në majë, i forcon dhe ndihmon në riparimin e tyre
✓Hidraton flokët në mënyrë natyrale dhe parandalon ngatërresat si dhe ofron lehtësi në krehje
✓Balancon nivelin e yndyrës sidomos në flokët tepër të yndyrshëm
✓Mbron flokët nga efektet e plakjes

 Ingredienti tjetër i këtij vaji,Keratina:
✓Depërton shpejt në flokët tuaj dhe i strukturon ato, duke i bërë më të lëmuara dhe më me shkëlqim
✓Ristrukturon shtresën e flokëve dhe parandalon thyerjen e tyre dhe krijimin e majave dyshe
Përdorimi: Hidhni pak produkt në dorën tuaj dhe shpërndajeni me pëllëmbën tuaj mbi flokë. Aplikojeni në flokë të thatë ose të lagur si një kujdes pa shpëlarje. 

 

Aplikuesi i vajit të flokëve  është një mjet revolucionar dhe i domosdoshëm në rutinën tuaj. Kjo pajisje e kombinuar me kokën e një krehëri mundëson që të përhapni në mënyrë të njëtrajtshme vajin ose serumin tuaj të flokëve. Dhëmbët e krehërit janë të dizajnuar për të shpërndarë në mënyrë të barabartë vajin e flokëve në të gjithë skalpin tuaj, duke siguruar që çdo pjesë e flokëve  të marrë trajtimin ushqyes që meriton.  Aplikuesi i Vajit  është një domosdoshmëri për ata që kërkojnë një mënyrë të thjeshtë për të lartësuar rutinën e tyre të përkujdesit të flokëve, duke siguruar një përvojë të ngjashme me sallonet e bukurisë por në komoditetin e shtëpisë tuaj.

 

 

 

  Hair Care Set Trinova Argan Keratin Oil 100 ml + Brushworks Hair Oil Applicator
  Hair Care Set Trinova Argan Keratin Oil 100 ml + Brushworks Hair Oil Applicator
  Hair Care Set Trinova Argan Keratin Oil 100 ml + Brushworks Hair Oil Applicator
  Hair Care Set Trinova Argan Keratin Oil 100 ml + Brushworks Hair Oil Applicator
  Hair Care Set Trinova Argan Keratin Oil 100 ml + Brushworks Hair Oil Applicator

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery