Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Innisfree Special Care Mask Foot 20ml

Çmimi fillestar
500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
500 Lekë
Kjo maskë e veçantë e kujdesit i bën këmbët të duken të shëndetshme duke hidratuar dhe ushqyer lëkurën. Përmban ekstrakt kompleks te cajit jeshil. Ka shtatë ekstrakte natyrale bimore që i shtojnë vitalitet lëkurës.
1. Përdorimi

Pas pastrimit, aplikoni maskën e këmbëve mbi këmbë. Hiqeni maskën e këmbëve pas 10-20 minutash dhe rrahni butësisht mbetjen e mbetur për përthithje të plotë. Sigurohuni që produkti të jetë tharë plotësisht përpara se të ecni.

2. Përbërësit

WATER, DIMETHICONE, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ALCOHOL, CETYL ETHYLHEXANOATE, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCERYL STEARATE, BETAINE, CETEARYL ALCOHOL, PEG-100 STEARATE, PHENOXYETHANOL, POLYACRYLATE-13, FRAGRANCE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CYCLOPENTASILOXANE, POLYISOBUTENE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POTASSIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, DIMETHICONOL, POLYSORBATE 20, SORBITAN ISOSTEARATE, UREA, POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE, CETEARYL GLUCOSIDE, METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, PAEONIA ALBIFLORA ROOT EXTRACT, LONICERA JAPONICA (HONEYSUCKLE) FLOWER EXTRACT, SOPHORA ANGUSTIFOLIA ROOT EXTRACT, PRUNUS PERSICA (PEACH) LEAF EXTRACT, SCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACT, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) EXTRACT, PORTULACA OLERACEA EXTRACT

  Innisfree Special Care Mask Foot 20ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery