Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Iunik calendula complete cleansing oil 200ml

Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,400 Lekë

Nje pastrues vajor i pasur ne antioksidante, lufton radikalet e lira dhe nxit rigjenerimin e lekures.me perberesit me cilesore qe largon cdo papasterti qe grumbullohet gjate dites dhe balancon prodhimin e sebumit. Emulsifikohet ne kontakt me ujin dhe pas shplarjes nuk le ndjesi yndyre.Pastron makeupin ne thellesi perfshire dhe makeupin waterproof! Shperben pikat e zeza dhe pastron poret. 

Ideal per tip lekure, perfshi ketu edhe lekurat sensitive. E le lekuren te bute dhe te hidratuar dhe permireson teksturen e lekures.


Sunflower Seed Oil- nje nga vajrat me me shume benefite per lekuren. Antioksidant, hidratues, rigjenerues
Vaj Canola- veti te shkelqyera hidratuese dhe antiinflamatore.
Calendula Officinalis Flower Extract- qeteson dhe vitalizon lekuren.
Jojoba Seed Oil- permban vitamine A, E dhe omega-9, ushqen dhe riparon lekuren.

1. Përdorimi

Aplikoni 1-2 pumps ne fytyre te thate dhe masazhojeni ne lekure per 5-10 min. Me pas njomen gishtat me uje dhe masazhohet lekura serish. Do vini re qe vaji emulsifikohet dhe kthehet ne qumesht duke marre me vete te gjitha papastertite. Pastaj vazhdoni me laresin e zakonshem.

2. Përbërësit

Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Canola Oil, Sorbeth-30 Tetraoleate, Calendula Officinalis Flower Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Sorbitan Sesquioleate

  Iunik calendula complete cleansing oil 200ml
  Iunik calendula complete cleansing oil 200ml
  Iunik calendula complete cleansing oil 200ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery