Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Kerastase Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo

Çmimi fillestar
1,040 Lekë
Çmimi fillestar
1,300 Lekë
Çmimi i ulur
1,040 Lekë
Size
Rindizni ngjyrën tuaj me shampon Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere, një pastrues ushqyes ideal për flokë të çelur, të theksuar ose gri.

Formula e butë pastron nga rrënja në majë flokët tuaj nga yndyra e tepërt dhe papastërtitë, ndërsa një përzierje hidratuese e acidit hialuronik dhe lules edelweiss ofron një rritje të hidratimit.Shampo ofron mbrojtje të fuqishme antioksiduese për të mbrojtur flokët nga dëmtimet mjedisore, duke forcuar dukshëm tonet bionde.
1. Përdorimi

Lani flokët dhe më pas hiqni tërësisht ujin e tepërt përpara se të aplikoni shampon në flokë. Përqendroni këtë larje të parë në lëkurën e kokës duke përdorur majat e gishtave për të masazhuar lëkurën e kokës dhe për të hequr papastërtitë. Shpëlajeni tërësisht. Aplikoni një sasi të dytë shampo. Shkuma e dytë do të prodhojë një shkumë më të bollshme e cila do të ndihmojë në pastrimin deri në skaje. Shpëlajeni tërësisht.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Coco-Betaine, Sodium Chloride, Cocamide Mipa, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Hexylene Glycol, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Salicylic Acid, Limonene, Tocopherol, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Malva Sylvestris Flower Extract / Mallow Flower Extract, Potassium Sorbate, Parfum / Fragrance

  Kerastase Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo
  Kerastase Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo
  Kerastase Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo
  Kerastase Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo
  Kerastase Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo
  Kerastase Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo
  Kerastase Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery