Shko te informacioni mbi produktin
1 7

Kerastase Blond Absolu Bain Ultra Violet Shampoo 250ml

Çmimi fillestar
3,360 Lekë
Çmimi fillestar
4,200 Lekë
Çmimi i ulur
3,360 Lekë
Rikthen shkëlqimin e flokëve bjonde me shampon Kérastase Blond Absolu Bain Ultra Violet, një trajtim thellësisht ushqyes.

Shampo vjollcë punon për të ofruar mbrojtje të qëndrueshme kundër toneve të verdhë, ndërsa mbron nga ndotja dhe agresorët e tjerë të jashtëm për të ruajtur një shkëlqim natyral. Acidi hialuronik dhe lule edelweiss punojnë në harmoni për të larguar papastërtitë dhe sebumin e tepërt dhe për të rikthyer hidratimin.
1. Përdorimi

Lagni flokët më pas hiqni ujin e tepërt përpara se të aplikoni një sasi shampoje . Shtoni ujë dhe shkumoni. Lëreni të veprojë për 2 deri në 5 minuta. Shpëlajeni tërësisht.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Cocamide Mipa, Dimethicone, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Hexylene Glycol, Ci 60730 / Acid Violet 43, Salicylic Acid, Carbomer, Limonene, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Magnesium Acetate, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Aspartic Acid, Glycine, Arginine, Glutamic Acid, Phenoxyethanol, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Fumaric Acid, Malva Sylvestris Flower Extract / Mallow Flower Extract, Potassium Sorbate, Parfum / Fragrance. C224442/1.

  Kerastase Blond Absolu Bain Ultra Violet Shampoo 250ml
  Kerastase Blond Absolu Bain Ultra Violet Shampoo 250ml
  Kerastase Blond Absolu Bain Ultra Violet Shampoo 250ml
  Kerastase Blond Absolu Bain Ultra Violet Shampoo 250ml
  Kerastase Blond Absolu Bain Ultra Violet Shampoo 250ml
  Kerastase Blond Absolu Bain Ultra Violet Shampoo 250ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery