Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Kerastase Blond Absolu Cica Nuit Hair Serum 90ml

Çmimi fillestar
4,960 Lekë
Çmimi fillestar
6,200 Lekë
Çmimi i ulur
4,960 Lekë
Çojeni rutinen tuaj të kujdesit të flokëve në nje nivelin tjetër me Kérastase Blond Absolu Ciacanuit. Serumi i lehtë është krijuar për të riparuar flokët biondë gjatë natës.

Acidi hialuronik i koncentruar dhe Edelweiss hidratojnë dhe forcojnë fibrat e ndjeshme të zbardhura të flokëve ndërsa flini. Formula ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së majave të dyshe, duke ju lënë floke më të forte, më të bute dhe më të shndritshem.

Aplikojeni para se të flini në flokë të thatë ose të tharë me peshqir për t'u zgjuar me flokët tuaja të mbuluara me një aromë të parezistueshme lulesh agrume.
1. Përdorimi

Përdorni 2 deri në 4 pompa, në varësi të gjatësisë dhe trashësisë së flokëve. Aplikojeni në gjatësi dhe majat e flokëve të tharë plotesisht ose të tharë me peshqir. Lëreni brenda natës pa nevojë për shpëlarje në mëngjes.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Triethanolamine, Amodimethicone, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Polyquaternium-4, Potato Starch Modified, Hydroxypropyl Guar, Behentrimonium Chloride, Trideceth-6, Limonene, Isopropyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Linalool, Glycerin, Citronellol, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum / Fragrance (F.I.L. C248647/1).

  Kerastase Blond Absolu Cica Nuit Hair Serum 90ml
  Kerastase Blond Absolu Cica Nuit Hair Serum 90ml
  Kerastase Blond Absolu Cica Nuit Hair Serum 90ml
  Kerastase Blond Absolu Cica Nuit Hair Serum 90ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery