Shko te informacioni mbi produktin
1 8

Kerastase Blond Absolu Cicaflash Treatment 75ml

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi i ulur
1,600 Lekë
Krijuar me pigmente vjollce për të ndihmuar në neutralizimin e pamjes së toneve të padëshiruara dhe kujdesin për flokë të lyer.

Formula luksoze jep ushqimin e thellë të një maske flokësh me përfundimin e lehtë të një balsami për t'i lënë flokët të ndjehen të butë dhe me një pamje me shkëlqim. E mbushur me acid hialuronik dhe lule edelweiss, formula e livandës siguron hidratim intensiv për çdo fije floku, duke inkurajuar pamjen e flokëve më të fortë dhe me të bukur.
1. Përdorimi

Aplikojeni në flokë të larë dhe të tharë me peshqir. Masazhoni nga mesi gjatësisë deri ne maja, duke shmangur rrënjët. Lëreni për 2 deri në 3 minuta dhe shpëlajeni tërësisht.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Amodimethicone, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Isopropyl Myristate, Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Trideceth-5, Isopropyl Alcohol, Trideceth-6, Glycerin, Peg-150 Distearate, Caprylyl Glycol, Trideceth-10, Limonene, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Serine, Tocopherol, Acetic Acid, Ci 60730 / Ext. Violet 2, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Malva Sylvestris Flower Extract / Mallow Flower Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum / Fragrance.

  Kerastase Blond Absolu Cicaflash Treatment 75ml
  Kerastase Blond Absolu Cicaflash Treatment 75ml
  Kerastase Blond Absolu Cicaflash Treatment 75ml
  Kerastase Blond Absolu Cicaflash Treatment 75ml
  Kerastase Blond Absolu Cicaflash Treatment 75ml
  Kerastase Blond Absolu Cicaflash Treatment 75ml
  Kerastase Blond Absolu Cicaflash Treatment 75ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery