Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Kerastase Blond Absolu Cicaplasme Treatment 150ml

Çmimi fillestar
4,080 Lekë
Çmimi fillestar
5,100 Lekë
Çmimi i ulur
4,080 Lekë
Zbuloni flokët më të lëmuar, më të shndritshëm me Trajtimin Kérastase Blond Absolu Cicaplasme, një maskë intensive që ndriçon flokët biondë, të theksuar dhe gri. Kremi me ngjyrë livande mbulon secilën fije floku me një vello ushqyese për të lëmuar kutikulën e flokëve dhe mbyll majat e ndara .

I pasuruar me Acid Hyaluronik dhe Lule Edelweiss për të dhënë hidratim intensiv, trajtimi i pasur mbron flokët nga temperaturat deri në 230°C si dhe mbron nga rrezet e dëmshme UV dhe ndotja.
1. Përdorimi

Për flokë pak të tharë me peshqir: Merrni 2 deri në 4 pompa, në varësi të gjatësisë dhe trashësisë së flokëve. Përhapeni deri në majë, më pas kreheni që produkti të shpërndahet në mënyrë të barabartë. Vazhdoni me tharjen .

Në flokë të thatë: Aplikojeni në flokë të thatë pas tharjes si një prekje përfundimtare .

2. Përbërësit

Aqua / Water, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Esters, Amodimethicone, Behentrimonium Methosulfate, Phenoxyethanol, Quaternium-33, Tocopherol, Behentrimonium Chloride, Trideceth-6, Limonene, Isopropyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glycerin, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Serine, Ethylhexyl Salicylate, Linalool, Sodium Hydroxide, Ci 60730 / Ext. Violet 2, Citronellol, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Malva Sylvestris Flower Extract / Mallow Flower Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum / Fragrance. C224394/1.

  Kerastase Blond Absolu Cicaplasme Treatment 150ml
  Kerastase Blond Absolu Cicaplasme Treatment 150ml
  Kerastase Blond Absolu Cicaplasme Treatment 150ml
  Kerastase Blond Absolu Cicaplasme Treatment 150ml
  Kerastase Blond Absolu Cicaplasme Treatment 150ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery