Shko te informacioni mbi produktin
1 7

Kerastase Blond Absolu Huile Cicaextreme Oil 50ml

Çmimi fillestar
1,840 Lekë
Çmimi fillestar
2,300 Lekë
Çmimi i ulur
1,840 Lekë
Rindizni bjonden tuaj me vajin Kérastase Blond Absolu Huile Cicaextreme. Ky vaj flokësh është trajtimi perfekt për flokët pas dekolorimit; punon për të rivendosur hidratimin, shkëlqimin dhe vitalitetin.

E lehtë në teksturë, ajo i mbështjell floket tuaja me një "mbulese" të mëndafshtë që mundësohet nga shumë përfitime. Kërkon të rrisë elasticitetin dhe permban gjithashtu Hyaluronic Acid Duo Technology,i cili si gjithmonë, hidraton dhe rimbush. Vaji Edelweiss jep veti zbutëse që ndihmojnë për t'i lënë flokët të lëmuar.

I lehte për t'u aplikuar, vaji i flokëve përmban teknologji antistatike dhe mbrojtje ndaj nxehtësisë deri në 230°C. Kjo siguron mbrojtje optimale kundër dëmtimit termik dhe stilimit. Ideal për flokët biondë që kanë nevojë për hidratim, ky trajtim i ben flokët e lëmuar dhe të shëndetshme.
1. Përdorimi

Mund të përdoret në flokë të tharë me peshqir para se të thahen plotesisht ose dhe në flokë të thatë.

2. Përbërësit

Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Parfum / Fragrance, Limonene, Helianthus Annuus Seed Oil / Sunflower Seed Oil, Linalool, Citronellol, Tocopherol, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract.

  Kerastase Blond Absolu Huile Cicaextreme Oil 50ml
  Kerastase Blond Absolu Huile Cicaextreme Oil 50ml
  Kerastase Blond Absolu Huile Cicaextreme Oil 50ml
  Kerastase Blond Absolu Huile Cicaextreme Oil 50ml
  Kerastase Blond Absolu Huile Cicaextreme Oil 50ml
  Kerastase Blond Absolu Huile Cicaextreme Oil 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery