Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Kerastase Blond Absolu Masque Ultra Violet Treatment 200ml

Çmimi fillestar
7,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
7,500 Lekë
Rifreskoni dhe rivendosni flokët biondë me Trajtimin Kérastase Blond Absolu Masque Ultra Violet, një maskë javore për flokët e çelur dhe të theksuar. Formula e purpurt ndihmon në largimin e toneve tunxh dhe të verdhë, ndërsa mbron nga ndotja dhe agresorët e tjerë mjedisorë.

Acidi Hyaluronic dhe Lulja Edelweiss kombinohen për të dhënë nivele të larta hidratimi qetësuese, duke rindërtuar fibrat e dobëta të flokëve dhe duke i dhënë fijeve një shkëlqim të shëndetshëm .
1. Përdorimi

Aplikojeni në flokë të larë dhe të tharë pak me peshqir. Masazhojeni në gjatësi dhe skaje. Lëreni për 5 minuta për neutralizimin e ngjyres ose më gjatë (deri në 10 minuta) për neutralizim më të fortë. Shtoni ujë, shkumoni dhe shpëlajeni mirë.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum / Mineral Oil, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Cetyl Esters, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Caprylyl Glycol, Salicylic Acid, Ci 60730 / Acid Violet 43, Limonene, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Ci 45100 / Acid Red 52, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Malva Sylvestris Flower Extract / Mallow Flower Extract, Potassium Sorbate, Parfum / Fragrance. C224934/1.

  Kerastase Blond Absolu Masque Ultra Violet Treatment 200ml
  Kerastase Blond Absolu Masque Ultra Violet Treatment 200ml
  Kerastase Blond Absolu Masque Ultra Violet Treatment 200ml
  Kerastase Blond Absolu Masque Ultra Violet Treatment 200ml
  Kerastase Blond Absolu Masque Ultra Violet Treatment 200ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery