Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Kerastase Chronologiste Huile De Perfum 100ml

Çmimi fillestar
6,800 Lekë
Çmimi fillestar
8,500 Lekë
Çmimi i ulur
6,800 Lekë

Kerastase Chronologiste Huile De Parfum Fragrance-In-Oil është një vaj aromatik shumëfunksional për flokë shumë i koncentruar i krijuar për t'u përdorur para ose pas stilimit për një përfundim të butë dhe me shkëlqim. Ai përmban një kombinim të jashtëzakonshëm  të aromes fisnike të çajit të trëndafilit, drurëve të lehtë, myshkut dhe ekstraktit të mirrës.

Parfumi Kerastase Chronologiste Huile De Parfum Fragrance-In-Oil's është krijuar nga Alberto Morillas, një guru i aromave që ka projektuar shumë parfume me cilësi të lartë për markat e njohura si Bvlgari, Calvin Klein, Giorgio Armani, etj.

Ai jep shkëlqim dhe hidratim intensiv, ndërsa ushqen flokët me një aromë delikate të qëndrueshme. Ju mund të jeni të sigurt se me Kerastase Chronologiste Huile De Parfum Parfum-In-Oil, flokët tuaj do të arrijnë një nivel të ri bukurie.

1. Përdorimi

Aplikoni 1-2 pompa (1 pompë për flokë të hollë deri në normalë dhe 2 pompa për flokë të trashë) Kerastase Huile De Parfum në pëllëmbën e duarve tuaja. Fërkoni duart së bashku, aplikojeni në flokë të thatë. Mos e shpëlani.

Këshillë: Aplikojeni disa cm larg ose më shumë nga rrënjët për t'u siguruar që flokët të mbeten të lehta dhe të mos yndyrosen.

2. Përbërësit

Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Parfum / Fragrance, Linalool, Argania Spinosa Kernel Oil, Helianthus Annuus Seed Oil / Sunflower Seed Oil, Limonene, Citronellol, Jasminum Grandiflorum Flower Extract / Jasmine Flower Extract, Benzyl Alcohol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Tocopherol, Commiphora Myrrha Resin Extract.

  Kerastase Chronologiste Huile De Perfum 100ml
  Kerastase Chronologiste Huile De Perfum 100ml
  Kerastase Chronologiste Huile De Perfum 100ml
  Kerastase Chronologiste Huile De Perfum 100ml
  Kerastase Chronologiste Huile De Perfum 100ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery