Shko te informacioni mbi produktin
1 8

Kerastase Chronologiste Masque 200ml

Çmimi fillestar
6,240 Lekë
Çmimi fillestar
7,800 Lekë
Çmimi i ulur
6,240 Lekë
Duke siguruar hidratim intensiv për të rigjallëruar flokët me pamje jo të shndritshme, Maska Kérastase Chronologiste inkurajon një përfundim të dukshëm me shkëlqim dhe të butë ne  prekje.

E pasuruar me acid hialuronik dhe vitaminë E, maska e flokëve hidraton fijet për të pakësuar pamjen e majave dyshe dhe keputjen. E përforcuar me abisinë, formula ushqyese krijon një rezultat fantastik.
1. Përdorimi

Aplikojeni nga rrënja në skajet pas larjes me shampo. Shpëlajeni pas 5 minutash.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Amodimethicone, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, Isopropyl Alcohol, Peg/Ppg/Polybutylene Glycol,8/5/3 Glycerin, Bisabolol, Trideceth,6, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Safflower Glucoside, Cetrimonium Chloride, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Farnesol, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene, Octyldodecanol, 2,Oleamido,1,3,Octadecanediol, Polycaprolactone, Tocopherol, Glycine Soja Oil / Soybean Oil, Citronellol, Zea Mays / Corn Germ Oil, Argania Spinosa Oil / Argania Spinosa Kernel Oil, Lecithin, Camellia Oleifera Seed Oil, Geraniol, Poloxamer 188, Ceramide 3, Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Alteromonas Ferment Extract, Phyllanthus Emblica Fruit Extract, Parfum / Fragrance

  Kerastase Chronologiste Masque 200ml
  Kerastase Chronologiste Masque 200ml
  Kerastase Chronologiste Masque 200ml
  Kerastase Chronologiste Masque 200ml
  Kerastase Chronologiste Masque 200ml
  Kerastase Chronologiste Masque 200ml
  Kerastase Chronologiste Masque 200ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery