Shko te informacioni mbi produktin
1 6
 • Play video

Kerastase Curl Manifesto Bain Hydratation Douceur Shampoo 250ml

Çmimi fillestar
3,200 Lekë
Çmimi fillestar
4,000 Lekë
Çmimi i ulur
3,200 Lekë
Shampoja Kérastase Curl Manifesto Bain Hydratation Douceur është një pastrues për llojet e flokëve kaçurrelë.
Duke freskuar nga skalpi në gjatësi, formula efikase largon papastërtitë, Mjalti Manuka dhe ceramidet formojnë një përzierje ushqyese, duke ndihmuar në hidratimin dhe zbutjen e fijeve.
Shampo kremoze jep një pastrim të butë.Ai synon të lërë kaçurrelat të rigjallëruara.
1. Përdorimi

Lagni flokët ,më pas hiqni ujin e tepërt përpara se të aplikoni një sasi të madhe shampo në flokët tuaj.
Shtoni ujë dhe shkumoni.
Përqendroni këtë larje të parë në lëkurën e kokës duke përdorur majat e gishtave për të masazhuar lëkurën dhe për të hequr papastërtitë. Shpëlajeni tërësisht.
Aplikoni një sasi të dytë shampo .Shkuma e dytë do të prodhojë një shkumë më të bollshme e cila do të ndihmojë në pastrimin e flokëve deri në skaje.
Shpëlajeni tërësisht.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau, Sodium Cocoyl Isethionate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine, Glycereth-26, Decyl Glucoside, Coconut Acid, Sodium Isethionate, Citric Acid, Ppg-5-Ceteth-20, Sodium Hydroxide, Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer, Sodium Benzoate, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Propylene Glycol, Polyquaternium-7, Sodium Chloride, Amodimethicone, Coco-Betaine, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Carbomer, Benzyl Salicylate, C11-15 Pareth-7, Glycerin, Benzoic Acid, Linalool, Benzyl Alcohol, Laureth-9, Trideceth-12, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Mel Extract / Honey Extract, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Parfum / Fragrance.

  Kerastase Curl Manifesto Bain Hydratation Douceur Shampoo 250ml
  Kerastase Curl Manifesto Bain Hydratation Douceur Shampoo 250ml
  Kerastase Curl Manifesto Bain Hydratation Douceur Shampoo 250ml
  Kerastase Curl Manifesto Bain Hydratation Douceur Shampoo 250ml
  Kerastase Curl Manifesto Bain Hydratation Douceur Shampoo 250ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery