Shko te informacioni mbi produktin
1 6
 • Play video

Kerastase Curl Manifesto Crème De Jour Fondamentale Leave-In-Cream 150ml

Çmimi fillestar
4,400 Lekë
Çmimi fillestar
5,500 Lekë
Çmimi i ulur
4,400 Lekë
Kremi Kérastase Curl Manifesto Crème De Jour Fondamentale Leave-In-Cream është i përsosur për të ushqyer llojet e flokëve kaçurrelë, shumë kaçurrela dhe me onde. Me një teksturë të lehtë dhe veti zbutëse falë mjaltit të shtuar Manuka dhe Ceramides, kremi për kaçurrela ndihmon në hidratimin intensiv të fijeve tuaja ndërsa punon me modelin tuaj natyral të kaçurrelave.

Formula e bën më të lehtë zbërthimin e kaçurrelave një nga një, duke ju dhënë definicion për një pamje natyrale. Ofron mbrojtje nga nxehtësia deri në 230°C dhe madje mbron nga  80% nga këputjet e padëshiruara.

Duke u kujdesur për flokët, kremi ka një efekt rigjallërues, duke nxitur shkëlqimin dhe duke ndihmuar kaçurrelat të zgjasin më gjatë.
1. Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur dhe të tharë me peshqir. Merrni një sasi produkti në varësi të gjatësisë dhe trashësisë së flokëve. Shpërndani produktin në mënyrë të barabartë nga rrënja në skajet.Përcaktoni modelin.Mos e shpelani.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil / Sunflower Seed Oil, Hydroxypropyl Guar, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Esters, Caprylyl Glycol, Glyceryl Stearate, Salicylic Acid, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Tartaric Acid, Mel Extract / Honey Extract, 2-Oleamido-1, 3-Octadecanediol, Citric Acid, Parfum / Fragrance.

  Kerastase Curl Manifesto Crème De Jour Fondamentale Leave-In-Cream 150ml
  Kerastase Curl Manifesto Crème De Jour Fondamentale Leave-In-Cream 150ml
  Kerastase Curl Manifesto Crème De Jour Fondamentale Leave-In-Cream 150ml
  Kerastase Curl Manifesto Crème De Jour Fondamentale Leave-In-Cream 150ml
  Kerastase Curl Manifesto Crème De Jour Fondamentale Leave-In-Cream 150ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery