Shko te informacioni mbi produktin
1 6
 • Play video

Kerastase Curl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle Conditioner 200ml

Çmimi fillestar
4,640 Lekë
Çmimi fillestar
5,800 Lekë
Çmimi i ulur
4,640 Lekë
Shtojini flokëve kaçurrelë hidratim dhe elasticitet, me Kérastase Curl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle. Një infuzion i mjaltit Manuka funksionon bashke me Ceramidin, duke punuar për ti dhene flokëve tuaja hidratim afatgjatë.
Volumi dhe forma inkurajohen, pa lënë flokët tuaj të rënduar. Elasticiteti përmirësohet, ndërsa ngatërresat dhe nyjet minimizohen, duke lejuar që flokët të jenë më të menaxhueshëm.
I përshtatshëm për flokët me onde dhe shumë kaçurrela.
1. Përdorimi

Merrni një sasi të produktit në varësi të gjatësisë dhe trashësisë së flokëve. Aplikojeni në flokë të lagur duke hequr ujin e tepërt. Shpërndajeni nga majat lart dhe masazhoni në flokë. Lëreni për 3-5 minuta në varësi të trashësisë së flokëve. Më pas shpëlajeni tërësisht.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Amodimethicone, Cetyl Esters, Potato Starch Modified, Isopropyl Alcohol, Shorea Robusta Seed Butter, Phenoxyethanol, Benzyl Salicylate, Trideceth-6, Linalool, Benzyl Alcohol, Candelilla Cera / Candelilla Wax / Cire De Candelilla, Chlorhexidine Digluconate, Cetrimonium Chloride, Mel Extract / Honey Extract, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Sodium Hydroxide, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Citric Acid, Parfum / Fragrance.

  Kerastase Curl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle Conditioner 200ml
  Kerastase Curl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle Conditioner 200ml
  Kerastase Curl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle Conditioner 200ml
  Kerastase Curl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle Conditioner 200ml
  Kerastase Curl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle Conditioner 200ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery