Shko te informacioni mbi produktin
1 6
 • Play video

Kerastase Curl Manifesto Gelée Curl Contour Gel-Cream 150ml

Çmimi fillestar
4,400 Lekë
Çmimi fillestar
5,500 Lekë
Çmimi i ulur
4,400 Lekë
Arrini kaçurrela të buta, të skalitura bukur me Kérastase Curl Manifesto Gelée Curl Contour Gel. Me një teksturë të lehtë dhe që përthithet shpejt, ai përcakton kaçurrelat dhe  kombinon vetitë hidratuese të një kremi me mbajtjen fleksibël të një xheli.

E përkryer për flokë me onde dhe kaçurrela të çdo gjatësie, Curl Manifesto punon për të forcuar formën tuaj natyrale të kaçurrelave dhe për të dhënë një efekt voluminoz. Formula me mjaltë Manuka dhe Ceramide për hidratim te thellë dhe parandalimin e tharjes. Duke zbutur dhe dhene nje hidratim intensiv, kremi për kaçurrela i lë flokët tuaj të zhdërvjellët dhe me shkëlqim.

1. Përdorimi

Për flokë kaçurrela me onde:Aplikojeni në flokë të lagur ose të thatë. Merrni 2 deri në 4 pompa, në varësi të gjatësisë dhe trashësisë së flokëve.Vendoseni butësisht mbi kaçurrela duke përdorur gishtat.
Për flokë shumë kaçurrelë : Merrni 2 deri në 4 pompa, në varësi të gjatësisë dhe trashësisë së flokëve.Aplikojeni në flokë dhe përdridhni kaçurrelat individuale duke përdorur gishtat për të inkurajuar formimin dhe përcaktimin e modelit. Stilojini sipas dëshirës. Vazhdoni me tharjen.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Isopropyl Myristate, Hydroxypropyl Guar, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetearyl Glucoside, Sodium Benzoate, Cocos Nucifera Oil / Coconut Oil, Caprylyl Glycol, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, Sclerotium Gum, Benzyl Salicylate, Citric Acid, Linalool, Benzyl Alcohol, Mel Extract / Honey Extract, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Parfum / Fragrance.

  Kerastase Curl Manifesto Gelée Curl Contour Gel-Cream 150ml
  Kerastase Curl Manifesto Gelée Curl Contour Gel-Cream 150ml
  Kerastase Curl Manifesto Gelée Curl Contour Gel-Cream 150ml
  Kerastase Curl Manifesto Gelée Curl Contour Gel-Cream 150ml
  Kerastase Curl Manifesto Gelée Curl Contour Gel-Cream 150ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery