Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Kerastase Genesis Ampoules Cure Fortifiantes Anti-Chute 10 x 60ml

Çmimi fillestar
7,760 Lekë
Çmimi fillestar
9,700 Lekë
Çmimi i ulur
7,760 Lekë
Trajtoni flokët tuaj me përvojën më të mirë ushqyese me Ampulat Kérastase Genesis Cure Fortifiantes Anti-Chute. Një përzierje inovative e përbërësve punon për të reduktuar  flokët që bien, duke krijuar iluzionin e plotësisë dhe trashësisë. Krijon një mbrojtje kundër agresorëve të jashtëm të ashpër, që mund të dëmtojnë më tej flokët.

Kapsulat përdorin përfitimet e sistemit Genesis, disa përbërës te njohur për rimbushjen e flokëve të hollë dhe të dobësuar. Përzierja është e mbushur me ekstrakt të fuqishëm të luleve Edelweiss, i njohur për pamjen e flokëve më të shndritshëm dhe më të shëndetshëm. Kombinuar me rrënjën stimuluese të xhenxhefilit dhe Aminexil gjallërues, kjo përbërje ndihmon për të shtuar gjallëri dhe volum.
1. Përdorimi

Përdoreni një herë në ditë, në mëngjes ose para gjumit, gjatë një periudhe 6-javore. Thyejeni pjesën e sipërme të ampulës për të zbuluar aplikuesin e silikonit. Aplikojeni në lëkurën e kokës. Mos e shpëlani. Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau, Alcohol Denat., Diaminopyrimidine Oxide, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Aminomethyl Propanol, Citric Acid, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Piroctone Olamine, Caffeine, Arginine, Limonene, Niacinamide, Pyridoxine Hcl, Rhamnose, Linalool, Safflower Glucoside, Benzyl Salicylate, Coumarin, Glycerin, Citral, Benzyl Alcohol, Xylitylglucoside, Citronellol, Benzyl Benzoate, Anhydroxylitol, Xylitol, Zingiber Officinale Root Extract / Ginger Root Extract, Resveratrol, Tocopherol, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Bht, Sodium Citrate, Parfum / Fragrance.

  Kerastase Genesis Ampoules Cure Fortifiantes Anti-Chute 10 x 60ml
  Kerastase Genesis Ampoules Cure Fortifiantes Anti-Chute 10 x 60ml
  Kerastase Genesis Ampoules Cure Fortifiantes Anti-Chute 10 x 60ml
  Kerastase Genesis Ampoules Cure Fortifiantes Anti-Chute 10 x 60ml
  Kerastase Genesis Ampoules Cure Fortifiantes Anti-Chute 10 x 60ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery