Shko te informacioni mbi produktin
1 7

Kerastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant Shampoo 250ml

Çmimi fillestar
4,200 Lekë
Çmimi fillestar
4,200 Lekë
Çmimi i ulur
4,200 Lekë
Shampo Genesis Bain Hydra-Fortifiant e Kérastase është një formulë që ndihmon në minimizimin e rrezikut të keputjes dhe rënies së flokëve. Ideale për flokë të dobët dhe të brishtë, shampoja pastron butësisht gjatësinë e flokeve dhe heq papastërtit dhe yndyren e tepërt, duke i lënë fijet të ndjehen më të forta dhe më të plota.

Formula është e forcuar me një përzierje të qelizave amtare edelweiss dhe rrënjës së xhenxhefilit. I pasuruar me Aquaxyl për një rritje të hidratimit kjo shampo promovon një pamje me shkëlqim .
1. Përdorimi

Një sasi sa një monedhë.
Lagni flokët dhe hiqni ujin e tepërt përpara se të aplikoni një sasi të vogël shampo në flokë. Shtoni ujë dhe ferkoni.
Shpëlajeni dhe përsëriteni.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Hexylene Glycol, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Limonene, Linalool, Glycerin, Benzyl Salicylate, Coumarin, Zingiber Officinale Root Extract / Ginger Root Extract, Citral, Benzyl Alcohol, Citronellol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Xylitol, Xanthan Gum, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Parfum / Fragrance.

  Kerastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant Shampoo 250ml
  Kerastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant Shampoo 250ml
  Kerastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant Shampoo 250ml
  Kerastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant Shampoo 250ml
  Kerastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant Shampoo 250ml
  Kerastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant Shampoo 250ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery