Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Kerastase Masque Réhydratant 200 ml

Çmimi fillestar
5,520 Lekë
Çmimi fillestar
6,900 Lekë
Çmimi i ulur
5,520 Lekë
Maskë me një teksturë të lehtë xheli për flokë të ndjeshme dhe të dehidratuara. Veprimi i tij hidratues lehtëson krehjen e gjatësisë dhe rikthen cilësinë e flokëve.

Aminoacidi hidraton flokët pa i rënduar ato. Flokët janë më të lehtë, më të butë dhe  më të shndritshëm. Aroma e saj e mbushur me nota të çajit Earl Grey, esencës së trëndafilit dhe drurit të kedrit përforcon ndjesinë e freskisë dhe pastërtisë pas aplikimit.

Veprimi i tij qetësues dhe balancues është aleati i skalpit të çekuilibruar, duke e mbrojtur atë nga agresoret e përditshem. Tekstura e saj e lehtë jep një ndjenjë të menjëhershme freskie, duke e bërë aplikimin e tij të përditshëm të këndshëm.
1. Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur, masazhoni dhe shpëlajeni. Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë. Testuar nën kontroll dermatologjik për siguri. Përsëriteni pastrimin dy herë.

2. Përbërësit

Aqua / Water

● Hydroxypropyl Starch Phosphate ● Glycerin ● Quaternium-87 ● Cetearyl Alcohol ● Behentrimonium Chloride ● Rhamnose ● Tocopherol ● Phenoxyethanol ● Candelilla Cera / Candelilla Wax ● Menthol ● Propylene Glycol ● Isopropyl Alcohol ● 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol ● Caprylyl Glycol ● Carnosine ● Moringa Pterygosperma Seed Extract ● Disodium Phosphate ● Citric Acid ● Glycine Soja Oil / Soybean Oil ● Parfum / Fragrance

  Kerastase Masque Réhydratant 200 ml
  Kerastase Masque Réhydratant 200 ml
  Kerastase Masque Réhydratant 200 ml
  Kerastase Masque Réhydratant 200 ml
  Kerastase Masque Réhydratant 200 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery