Shko te informacioni mbi produktin
1 9

Kerastase Nutritive 8h Magic Night Serum for Dry Hair 90ml

Çmimi fillestar
5,600 Lekë
Çmimi fillestar
7,000 Lekë
Çmimi i ulur
5,600 Lekë
Ushqeni flokët gjatë natës me Serumin Magic Night Kérastase Nutritive 8h. Me një përzierje ushqyese të pesë vitaminave thelbësore, serumi i lë flokët të hidratuar dhe të ushqyer deri në tetë orë, duke i mbrojtur nga thatësia dhe fërkimi i jastëkëve ndërsa flini.

E pasuruar me niacinamide dhe proteina me bazë bimore, formula i jep fibrave të flokëve në një hidratim te thelle për një pamje më të fortë. Ekstrakti botanik i rrënjës së irisit dhe glicerina ofrojnë hidratim intensiv pa një ndjenjë yndyre dhe ngjitëse. Plus, aroma e saj e këndshme ofron një përvojë shumë-sensore, duke e bërë serumin një shtesë të shkëlqyer për rutinen tuaj të mbrëmjes.
1. Përdorimi

☽ PM
Kur të përdoret: Para gjumit.
Sasia e rekomanduar: 2-4 pompa.
Aplikimi: Para se të shkoni në shtrat, aplikoni serumin në të gjithë gjatësinë dhe majat e flokëve të thatë ose të lagur. Lëreni gjatë natës. Nuk ka nevojë për shpëlarje në mëngjes.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau, Dimethicone, C13-16 Isoalkane, Niacinamide, Glycerin, Polyacrylamide, Phenoxyethanol, C13-14 Isoalkane, Laureth-7, Panthenol, Ascorbyl Glucoside, Butylene Glycol, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Hydrolyzed Wheat Protein, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Limonene, Iris Florentina Root Extract, Citric Acid, Ci 19140 / Yellow 5, Ci 14700 / Red 4, Parfum / Fragrance.

  Kerastase Nutritive 8h Magic Night Serum for Dry Hair 90ml
  Kerastase Nutritive 8h Magic Night Serum for Dry Hair 90ml
  Kerastase Nutritive 8h Magic Night Serum for Dry Hair 90ml
  Kerastase Nutritive 8h Magic Night Serum for Dry Hair 90ml
  Kerastase Nutritive 8h Magic Night Serum for Dry Hair 90ml
  Kerastase Nutritive 8h Magic Night Serum for Dry Hair 90ml
  Kerastase Nutritive 8h Magic Night Serum for Dry Hair 90ml
  Kerastase Nutritive 8h Magic Night Serum for Dry Hair 90ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery