Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Kerastase Nutritive Bain Satin 1 250ml

Çmimi fillestar
1,120 Lekë
Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi i ulur
1,120 Lekë
Size
Kérastase Nutritive Bain Satin 1 është një shampo inovative me performancë të lartë, e formuluar posaçërisht për të ushqyer flokët normalë dhe të thatë.

I mbushur me një kompleks unik Irisome dhe proteina të fuqishme glukoze, shampoja  ndihmon në pastrimin e butë të flokëve dhe rikthimin e hidratimit nga rrënja në majë. Formula thellësisht hidratuese punon për t'i lënë fijet të ndjehen të buta dhe të zhdërvjellta.
1. Përdorimi

Lagni flokët tërësisht. Aplikojeni dhe masazhojeni në lëkurën e kokës dhe flokët me lëvizje rrethore dhe shpëlajeni tërësisht. Përsëriteni këtë aplikim dhe lëreni për disa minuta. Shkumoni butësisht përpara se ta shpëlani tërësisht.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Dimethicone, Coco-Betaine, Cyclodextrin, Glycerin, Ppg-5-Ceteth-20, Sodium Benzoate, Isostearyl Neopentanoate, Salicylic Acid, Carbomer, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Linalool, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Limonene, Glyceryl Linoleate, Safflower Glucoside, Glyceryl Oleate, Iris Florentina / Iris Florentina Root Extract, Glyceryl Linolenate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Parfum / Fragrance.

  Kerastase Nutritive Bain Satin 1 250ml
  Kerastase Nutritive Bain Satin 1 250ml
  Kerastase Nutritive Bain Satin 1 250ml
  Kerastase Nutritive Bain Satin 1 250ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery