Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Kerastase Nutritive Bain Satin 2 250ml

Çmimi fillestar
3,200 Lekë
Çmimi fillestar
4,000 Lekë
Çmimi i ulur
3,200 Lekë
Kérastase Nutritive Bain Satin 2 është një shampo inovative e formuluar posaçërisht për të trajtuar flokët e thatë dhe të ndjeshëm.

I mbushur me një kompleks Irisome dhe proteina glukoze, shampoja pastron butësisht flokët ndërsa rimbush fibrat nga rrënja në majë; fijet ndihen super të buta dhe të zhdërvjellta me shkëlqim të shtuar. 

I përshtatshëm për flokë të thatë deri shumë të thatë.
1. Përdorimi

Lagni flokët tërësisht.Aplikojeni dhe masazhojeni në lëkurën e kokës dhe flokët me lëvizje rrethore.Shpëlajeni tërësisht, përsërisni këtë aplikim dhe lëreni për disa minuta përpara se ta shpëlani.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Dimethicone, Sodium Chloride, Cyclodextrin, Ppg-5-Ceteth-20, Sodium Benzoate, Salicylic Acid, Polyquaternium-6, Carbomer, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Linalool, Limonene, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Safflower Glucoside, Citronellol, Iris Florentina / Iris Florentina Root Extract, Glyceryl Linolenate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Parfum / Fragrance.

This product has been reformulated and does not contain Butylphenyl Methylpropional.

  Kerastase Nutritive Bain Satin 2 250ml
  Kerastase Nutritive Bain Satin 2 250ml
  Kerastase Nutritive Bain Satin 2 250ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery