Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Kerastase Nutritive Masque Magistral 200ml

Çmimi fillestar
5,520 Lekë
Çmimi fillestar
6,900 Lekë
Çmimi i ulur
5,520 Lekë
Trajtoni flokët tuaj me maskën ushqyese Kérastase Magistral, një maskë restauruese flokësh që punon për të ushqyer dhe zbutur flokët e thatë .

Duke përdorur 4600 PPM Irisome Complex dhe teknologjitë Benjoin Resin, formula intensive ushqyese ka veti balancuese dhe mbrojtëse te cilat ndihmojnë në hidratimin dhe zbutjen e çdo fije floku.
1. Përdorimi

Aplikojeni në flokë të larë dhe të tharë me peshqir.Masazhojeni në gjatësi dhe skaje.
Lëreni për 5 minuta.Dhe shpëlajeni tërësisht

2. Përbërësit

Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Amodimethicone, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, Trideceth-5, Isopropyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Trideceth-10, Trideceth-6, Benzoic Acid, Phenoxyethanol, Butylene Glycol, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Glyceryl Linoleate, Boron Nitride, Cetrimonium Chloride, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Glyceryl Oleate, Benzyl Alcohol, Acetic Acid, Xylose, Safflower Glucoside, Helianthus Annuus Seed Oil / Sunflower Seed Oil, Iris Florentina / Iris Florentina Root Extract, Glyceryl Linolenate, Styrax Benzoin Gum, Tocopherol, Bht, Sodium Citrate, Parfum / Fragrance.

  Kerastase Nutritive Masque Magistral 200ml
  Kerastase Nutritive Masque Magistral 200ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery