Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Kerastase Nutritive Masquintense Riche Deep Nutrition Rich Mask 200ml

Çmimi fillestar
5,520 Lekë
Çmimi fillestar
6,900 Lekë
Çmimi i ulur
5,520 Lekë
Duke ofruar hidratim për llojet e thatë të flokëve, maska ushqyese Masquintense Riche Deep Nutrition Rich e Kérastase zbut dhe ushqen gjatësitë dhe majat e brishta.

Tekstura shumë e koncentruar e ngjashme me balsam përmban shumë proteina me bazë bimore dhe niacinamide për të inkurajuar flokët të duken më të fortë, duke mbrojtur kundër majave dyshe të dukshme dhe keputjes së tepërt. Duke vepruar si zgjidhja e përsosur e flokëve, maska pesëminutëshe promovon një fund me shkëlqim, të butë dhe më të menaxhueshëm për ata me tipe flokësh mesatarë dhe të trashë, duke hidratuar dhe u kujdesur intensivisht .
1. Përdorimi

Aplikojeni në gjatësi dhe skaje në floke te lara dhe të thara me peshqir. Lëreni për 3 deri në 5 minuta. Shpëlajeni tërësisht.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate, Amodimethicone, Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Behentrimonium Chloride, Lauryl Laurate, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Aminopropyl Dimethicone, Phenoxyethanol, Isododecane, Hydrogenated Castor Oil/Sebacic Acid Copolymer, Isopropyl Alcohol, Pvp, Trideceth-6, Zea Mays Germ Oil / Corn Germ Oil, Niacinamide, Citric Acid, Cetrimonium Chloride, Linalool, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Iris Florentina Root Extract, Tocopherol, Ci 19140 / Yellow 5, Ci 15985 / Yellow 6, Parfum / Fragrance. N70018624/1.

  Kerastase Nutritive Masquintense Riche Deep Nutrition Rich Mask 200ml
  Kerastase Nutritive Masquintense Riche Deep Nutrition Rich Mask 200ml
  Kerastase Nutritive Masquintense Riche Deep Nutrition Rich Mask 200ml
  Kerastase Nutritive Masquintense Riche Deep Nutrition Rich Mask 200ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery