Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Kerastase Nutritive Nectar Thermique Beautifying Anti-Frizz Blow Dry Milk

Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi i ulur
2,000 Lekë
Size
Kérastase Nutritive Nectar Thermique,i projektuar për tipe flokësh mesatarë dhe të trashë të prirur ndaj tharjes, ky trajtim para stilimit ndihmon hidratimin dhe zbutjen e dukshme të fijeve dhe mbrojtjen nga dëmtimi i nxehtësisë deri në 230°C.

E pasuruar me proteina me bazë bimore, formula punon për të zvogëluar rrezikun e keputjes, ndërsa niacinamidi hidratues i jep flokëve shkëlqim.
1. Përdorimi

Sasia e rekomanduar: Një sasi sa një gështenjë.
Aplikimi: Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir dhe stilojeni. Mos e shpëlani.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau, C13-16 Isoalkane, Propylene Glycol, Dimethicone, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Peg/Ppg-17/18 Dimethicone, Carbomer, Potato Starch Modified, Behentrimonium Chloride, Hydroxypropyl Guar, Caprylyl Glycol, Polyquaternium-4, Amodimethicone, Panthenol, Niacinamide, Ascorbyl Glucoside, Butylene Glycol, Isopropyl Alcohol, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Trideceth-6, Hydrolyzed Wheat Protein, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Limonene, Iris Florentina Root Extract, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Parfum / Fragrance. N70018646/1.

  Kerastase Nutritive Nectar Thermique Beautifying Anti-Frizz Blow Dry Milk
  Kerastase Nutritive Nectar Thermique Beautifying Anti-Frizz Blow Dry Milk
  Kerastase Nutritive Nectar Thermique Beautifying Anti-Frizz Blow Dry Milk
  Kerastase Nutritive Nectar Thermique Beautifying Anti-Frizz Blow Dry Milk

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery