Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Kerastase Pre-Cleanse Regenerant 200ml

Çmimi fillestar
5,360 Lekë
Çmimi fillestar
6,700 Lekë
Çmimi i ulur
5,360 Lekë

Pastrues rivitalizues për të pastruar thellësisht lëkurën e kokës dhe rrënjëte flokeve. I përdorur para shampos tuaj, Pré-Cleanse Régénérant heq deri në 96% më shumë grimca ndotjeje sesa një shampo e zakonshme. Acidi hialuronik ndihmon në hidratimin e flokeve.Me një teksturë të trashë xheli të zi, Pré-Cleanse Régénérant dhe i mbushur me aromën e njohur Chronologiste duke përfshirë trëndafilin e çajit, drurët e lehtë dhe myshkun.

1. Përdorimi

Përdoreni përpara se ta lani me shampo, aplikoni një sasi me madhësi arre në lëkurën e kokës dhe rrënjët e lagura dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë .Masazhojeni në lëkurën e kokës dhe më pas përhapeni deri në majat. Shpëlajeni tërësisht. Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë.

2. Përbërësit

AQUA / WATER / EAU ● SODIUM LAURETH SULFATE ● COCAMIDOPROPYL BETAINE ● GLYCERIN ● COCAMIDE MEA ● ACRYLATES COPOLYMER ● SODIUM CITRATE ● COCAMIDE MIPA ● HEXYLENE GLYCOL ● SODIUM HYDROXIDE ● ARGANIA SPINOSA SHELL POWDER ● SODIUM CHLORIDE ● CITRIC ACID ● SODIUM BENZOATE ● POLYQUATERNIUM-10 ● PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE ● PROPYLENE GLYCOL ● SALICYLIC ACID ● CHARCOAL POWDER ● BENZYL SALICYLATE ● HEXYL CINNAMAL ● BENZYL ALCOHOL ● LIMONENE ● BUTYLENE GLYCOL ● CI 77000 / ALUMINUM POWDER ● CITRONELLOL ● GERANIOL ● POLYGLYCERIN-10 ● POLYGLYCERYL-10 MYRISTATE ● POLYGLYCERYL-10 STEARATE ● TOCOPHEROL ● BISABOLOL ● 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL ● SAFFLOWER GLUCOSIDE ● HYDROXYCITRONELLAL ● CI 77499 / IRON OXIDES ● SILICA ● SODIUM DEHYDROACETATE ● SODIUM HYALURONATE ● HYDROLYZED PEARL ● ALTEROMONAS FERMENT EXTRACT
ALTEROMONAS FERMENT EXTRACT.
● POTASSIUM SORBATE ● SORBIC ACID ● BHT ● PARFUM / FRAGRANCE ● C235405/1"

  Kerastase Pre-Cleanse Regenerant 200ml
  Kerastase Pre-Cleanse Regenerant 200ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery