Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Kerastase Premiere Bain Decalcifiant Reparateur Shampoo 250 ml

Çmimi fillestar
4,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,200 Lekë
Kalciumi në ujin tuaj të dushit mund të çojë në dëmtime të vazhdueshme të flokëve duke i lënë ato të pa jetë, pa shkëlqim dhe të brishtë. Kerastase sjell një sistem të fuqishëm nga linja premium që largon grumbullimin e kalciumit që shkakton dëme dhe rikthen deri në 99% të forcës origjinale të flokëve*. Riparon dëmtimet e vazhdueshme, duke e kthyer 75% më shumë shkëlqim në flokë**. Për 93% më pak tharje te majave, përforcon lidhjet e dobëta të flokëve dhe rilidh lidhjet e thyera midis zinxhirëve të keratinës*.
1. Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur, të shtruar sipër Trajtimit Pre-Shampo Première. Masazhoni dhe emulsifikoni. Shpëlajeni tërësisht.

2. Përbërësit

Aqua / water / eau, sodium cocoyl isethionate, disodium laureth sulfosuccinate, glycol distearate, sodium lauryl sulfoacetate, sodium lauroyl sarcosinate, glycerin, parfum / fragrance, ppg-5-ceteth-20, decyl glucoside, cocamidopropyl betaine, coco-betaine, citric acid, divinyldimethicone/dimethicone copolymer, amodimethicone, sodium hydroxide, polyquaternium-7, polyquaternium-10, carbomer, sodium benzoate, sodium chloride, limonene, peg-55 propylene glycol oleate, propylene glycol, salicylic acid, benzoic acid, hydrolyzed vegetable protein pg-propyl silanetriol, glycine, polysorbate 21, trideceth-6, linalool, c12-13 alketh-23, c12-13 alketh-3, citral, cetrimonium chloride, phenoxyethanol, potassium sorbate

  Kerastase Premiere Bain Decalcifiant Reparateur Shampoo 250 ml
  Kerastase Premiere Bain Decalcifiant Reparateur Shampoo 250 ml
  Kerastase Premiere Bain Decalcifiant Reparateur Shampoo 250 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery