Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Kerastase Premiere Fondant Fluidite Reparateur Conditioner 200 ml

Çmimi fillestar
6,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
6,000 Lekë
Kalciumi në ujin tuaj të dushit mund të çojë në dëmtime të vazhdueshme të flokëve duke i lënë ato të pa jetë, pa shkëlqim dhe të brishtë. Kerastase sjell një sistem të fuqishëm nga linja premium që largon grumbullimin e kalciumit që shkakton dëme dhe rikthen deri në 99% të forcës origjinale të flokëve*. Riparon dëmtimet e vazhdueshme, duke e kthyer 75% më shumë shkëlqim në flokë**. Për 93% më pak tharje te majave, përforcon lidhjet e dobëta të flokëve dhe rilidh lidhjet e thyera midis zinxhirëve të keratinës*.
1. Përdorimi

Aplikojeni në flokë të larë me shampo dhe të tharë me peshqir. Masazhoni gjatësitë dhe skajet. Lëreni për 3 deri në 5 minuta. Shpëlajeni.

2. Përbërësit

Aqua / water / eau, glycerin, cetearyl alcohol, distarch phosphate, quaternium-87, dimethicone, behentrimonium chloride, propylene glycol, phenoxyethanol, peg-150/decyl alcohol/smdi copolymer, amodimethicone, limonene, isopropyl alcohol, trideceth-10, hydrolyzed vegetable protein pg-propyl silanetriol, glycine, citric acid, chlorhexidine digluconate, peg-100 stearate, linalool, sodium hydroxide, steareth-6, trideceth-3, citral, sodium benzoate, acetic acid, potassium sorbate, parfum / fragrance

  Kerastase Premiere Fondant Fluidite Reparateur Conditioner 200 ml
  Kerastase Premiere Fondant Fluidite Reparateur Conditioner 200 ml
  Kerastase Premiere Fondant Fluidite Reparateur Conditioner 200 ml
  Kerastase Premiere Fondant Fluidite Reparateur Conditioner 200 ml
  Kerastase Premiere Fondant Fluidite Reparateur Conditioner 200 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery