Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Kerastase Resistance Bain Extentioniste 250ml

Çmimi fillestar
3,360 Lekë
Çmimi fillestar
4,200 Lekë
Çmimi i ulur
3,360 Lekë
Forconi flokët nga brenda jashtë me Kérastase Resistance Bain Extentioniste, një shampo forcuese që përdor aminoacide dhe ceramide të fuqishme për të përmirësuar elasticitetin nga rrënja në majë.

Duke synuar fijet e dobësuara dhe të brishta, formula ndihmon në rindërtimin e strukturës së brendshme të flokëve për ta bërë atë më rezistent ndaj keputjes, ndërsa një përzierje e lipideve krijon një sipërfaqe të lëmuar dhe me shkëlqim. Shampo heq butësisht grumbullimin e papastërtive, yndyres së tepërt nga skalpi për t'i lënë flokët të pastra dhe të forta.

1. Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur, masazhoni dhe shpëlajeni. Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë dhe tërësisht.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Taurine, Cocamide Mipa, Sodium Chloride, Amodimethicone, Laureth-5 Carboxylic Acid, Ppg-5-Ceteth-20, Sodium Benzoate, Polyquaternium-10, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Propylene Glycol, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Salicylic Acid, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Linalool, Hydroxycitronellal, citronellol, Limonene, Creatine, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Benzyl Cinnamate, Sodium Acetate, Isopropyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Parfum / Fragrance.

  Kerastase Resistance Bain Extentioniste 250ml
  Kerastase Resistance Bain Extentioniste 250ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery