Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Kerastase Resistance Bain Force Architecte 250ml

Çmimi fillestar
3,200 Lekë
Çmimi fillestar
4,000 Lekë
Çmimi i ulur
3,200 Lekë
Ushqeni flokët e thatë me Kérastase Resistance Bain Force Architecte, një shampo rimbushëse që është formuluar posaçërisht për të pastruar dhe rregulluar flokët e dëmtuar.

Duke përdorur një kompleks unik Vita-Ciment shampoja me performancë të lartë heq në mënyrë efektive papastërtitë ndërsa ndihmon në reduktimin e keputjeve dhe renies se flokeve.
1. Përdorimi

Lagni flokët tërësisht. Aplikojeni dhe masazhojeni në lëkurën e kokës me lëvizje rrethore dhe shpëlajeni tërësisht. Përsëriteni këtë aplikim dhe lëreni për disa minuta. Shpëlani tërësisht.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Glycol Distearate, Sodium Laureth-8 Sulfate, Hexylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Methylparaben, Magnesium Laureth-8 Sulfate, Magnesium Laureth Sulfate, Sodium Oleth Sulfate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyl Trimonium Chloride, Alcohol Denat., Polyquaternium-30, Salicylic Acid, Ethylparaben, Carbomer, Magnesium Oleth Sulfate, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Methylparaben, Linalool, Benzyl Salicylate, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Limonene, Citronellol, Cetyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Methosulfate, Quaternium-33, Trehalose, Tamarindus Indica Seed Polysaccharide, Myrothamnus Flabellifolia Leaf Extract, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Parfum / Fragrance.

  Kerastase Resistance Bain Force Architecte 250ml
  Kerastase Resistance Bain Force Architecte 250ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery