Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Kerastase Resistance Ciment Thermique 150ml

Çmimi fillestar
4,320 Lekë
Çmimi fillestar
5,400 Lekë
Çmimi i ulur
4,320 Lekë
Ndihmoni në mbrojtjen e flokëve nga efektet e dëmshme të nxehtësisë me Kérastase Extentioniste Thermique; një xhel-krem termik ushqyes, i projektuar për t'u përdorur gjatë stilimit apo tharjes me nxehtësi.

I mbushur me kompleksin ekskluziv të markës Creatine R të kombinuar me taurinë, trajtimi i lë flokëve një ndjenjë të hijshme dhe të lëmuar, duke ofruar mbrojtje ndaj nxehtësisë. Ceramidet nxisin elasticitetin dhe ruajtjen e hidratimit, ideale për flokët e dobësuar ndërsa acidi maleik i jep flokeve shkëlqim.
1. Përdorimi

Aplikoni 1 ose 2 pompa në flokë të thatë ose të lagur .
Filloni nga mesi i gjatësise deri në fund.
Stiloni.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Triethanolamine, Amodimethicone, Phenoxyethanol, Carbomer, Polyquaternium-4, Potato Starch Modified, Hydroxypropyl Guar, Behentrimonium Chloride, Trideceth-6, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Linalool, Hydroxycitronellal, Cetrimonium Chloride, Citronellol, Limonene, Benzyl Cinnamate, Creatine, 2-Oleamido-1, 3-Octadecanediol, Taurine, Parfum / Fragrance, C232877/1.

  Kerastase Resistance Ciment Thermique 150ml
  Kerastase Resistance Ciment Thermique 150ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery