Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Kerastase Resistance Masque Extentioniste 200ml

Çmimi fillestar
7,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
7,500 Lekë
Rritni shkëlqimin dhe largoni majat dyshe me Kérastase Resistance Masque Extentioniste, një maskë intensive e flokëve që ushqen flokët e brishtë dhe të dëmtuar. E pasuruar me kreatinë  dhe acid maleik, formula restauruese ndihmon në riparimin e lidhjeve brenda strukturës së flokëve për të përmirësuar forcën dhe elasticitetin.

Maska mbyll kutikulën për ta mbrojtur kundër thyerjes së mëtejshme dhe i jep lëkurës  hidratim afatgjatë.
I përshtatshëm për flokë të dëmtuar.
1. Përdorimi

Pas pastrimit, thajini flokët . Përdorni jo më shumë se një sasi sa një lajthi dhe aplikojeni në gjatësinë e flokëve. Lëreni të veprojë për 5 minuta, më pas shkumoni dhe shpëlajeni tërësisht. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni menjëherë.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Amodimethicone, Behentrimonium Methosulfate, Behentrimonium Chloride, Ethanolamine, Maleic Acid, Phenoxyethanol, Isopropyl Alcohol, Benzoic Acid, Trideceth-6, Hydroxypropyl Guar, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene, Benzyl Cinnamate, Creatine, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Parfum / Fragrance.

  Kerastase Resistance Masque Extentioniste 200ml
  Kerastase Resistance Masque Extentioniste 200ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery