Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Kerastase Resistance Masque Force Architecte 200ml

Çmimi fillestar
5,520 Lekë
Çmimi fillestar
6,900 Lekë
Çmimi i ulur
5,520 Lekë
Riktheni shëndetin dhe vitalitetin e flokëve të thatë dhe të brishtë me Kérastase Masque Force Architecte. Formula e pasur e kësaj maske është formuluar posaçërisht për rindërtimin e flokëve që kanë nevojë . Formula forcuese intensive synon flokët jashtëzakonisht të thatë dhe të dëmtuar dhe për t'i lënë flokët të ndjehen të gjallëruar dhe të rinovuar plotësisht.

Ky produkt trajton flokët me një nivel erozioni 1-2.
1. Përdorimi

Aplikoni 1 ose 2 sasi në madhësinë e arrës në flokë të pastruar ,lare.
Masazhoni në gjatësi dhe në fund.
Lëreni për 5 deri në 10 minuta.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Quaternium-87, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Propylene Glycol, Amodimethicone, Caprylyl Glycol, Isopropyl Alcohol, Candelilla Cera / Candelilla Wax, 2-oleamido-1, 3-octadecanediol, Trideceth-6, Arginine, Glutamic Acid, Chlorhexidine Digluconate, Limonene, Serine, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Cetrimonium Chloride, Geraniol, Glycerin, Trehalose, Tamarindus Indica Seed Polysaccharide, Myrothamnus Flabellifolia Leaf Extract, Parfum / Fragrance.

  Kerastase Resistance Masque Force Architecte 200ml
  Kerastase Resistance Masque Force Architecte 200ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery