Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Kerastase Specifique Bain Divalent Shampoo

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,400 Lekë
Size
Shampo Kérastase Specifique Bain Divalent është projektuar për të pastruar, balancuar dhe ushqyer floket nga rrënja në majë.
E përkryer për skalpin e prirur ndaj yndyrës dhe majat e ndjeshme, formula ndihmon në rregullimin e mbiprodhimit të sebumit. Vitamina B6 dhe glicerina japin hidratim dhe shkëlqim për një përfundim të butë dhe të shëndetshëm.
Duke krijuar volum të lehtë, kjo shampo shpërndan sebumin në rrënjë duke u kujdesur për të lëmuar dhe rimbushur gjatësinë tuaj. Ajo funksionon për t'i lënë flokët të pastër dhe me shkëlqim.


1. Përdorimi

Lagni flokët tërësisht dhe aplikoni një sasi sa një monedhë. Shkumoni floket dhe me pas shpëlajeni.

2. Përbërësit

Aqua, Water, Sodium Laureth Sulfate, Tea-Lauryl Sulfate, Cocamide Mipa, Disodium Cocoamphodiacetate, Glycol Distearate, Hexylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Capryloyl Glycine, Sodium Methylparaben, Polyquaternium-11, Salicylic Acid, Carbomer, Ethylparaben, Pyridoxine Hcl, Menthoxypropanediol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Methylparaben, Citronellol, Benzyl Alcohol, Fumaric Acid, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Parfum, Fragrance.

  Kerastase Specifique Bain Divalent Shampoo
  Kerastase Specifique Bain Divalent Shampoo
  Kerastase Specifique Bain Divalent Shampoo
  Kerastase Specifique Bain Divalent Shampoo
  Kerastase Specifique Bain Divalent Shampoo
  Kerastase Specifique Bain Divalent Shampoo
  Kerastase Specifique Bain Divalent Shampoo
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery