Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Kerastase Specifique Bain Prévention Shampoo 250ml

Çmimi fillestar
3,200 Lekë
Çmimi fillestar
4,000 Lekë
Çmimi i ulur
3,200 Lekë
Rigjallëroni flokët e demtuar dhe pa shkëlqim me shampon Specfique Bain Prévention nga Kérastase. I formuluar posaçërisht për të forcuar , shampoja përmban teknologji të avancuar të kujdesit për flokët për të pastruar butësisht flokët dhe shtuar volumin.

Système Pro-Actif është një proces i synuar me tre hapa: eliminohen papastërtitë dhe yndyrnat e tepërta, lëkura e kokës lihet e qetësuar dhe trajtimi më pas funksionon për të stimuluar mikroqarkullimin. Fijet individuale ushqehen , dhe flokët menjëherë ndihen më të trasha dhe me një shkëlqim të shëndetshëm.

I testuar dermatologjikisht dhe pa silikon.
1. Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur dhe masazhojeni për të aktivizuar mikroqarkullimin.Shpelajeni.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Laureth-5 Carboxylic Acid, Propylene Glycol, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Sodium Chloride, Hexylene Glycol, Polyquaternium-10, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Piroctone Olamine, Methylparaben, Glycyrrhetinic Acid, Salicylic Acid, Tartaric Acid, Ethylparaben, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Sodium Acetate, Citronellol, Benzyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Citric Acid, Parfum / Fragrance.

  Kerastase Specifique Bain Prévention Shampoo 250ml
  Kerastase Specifique Bain Prévention Shampoo 250ml
  Kerastase Specifique Bain Prévention Shampoo 250ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery