Shko te informacioni mbi produktin
1 2

Kerastase Specifique Cure Anti-Chute Treatment

Çmimi fillestar
7,200 Lekë
Çmimi fillestar
9,000 Lekë
Çmimi i ulur
7,200 Lekë
Size
Përforconi flokët me Trajtimin Specfique Cure Anti-Chute nga Kérastase, një trajtim intensiv 4-javor i formuluar posaçërisht për parandalimin e renies se flokëve. Duke përdorur teknologjinë inovative të kujdesit të flokëve, serumi depërton thellë në fibër për të riparuar dhe forcuar.

Aminexil 15.000 PPM formon një barrierë mbrojtëse për të ndihmuar në parandalimin e dëmtimit dhe keputjes nga nxehtësia, ndërsa Rhamanose stimulon riprodhimin e fibroblasteve për të rikthyer elasticitetin . Kompleksi AOX kombinon përbërësit e fuqishëm të L-Carnosina, Moringa dhe Vitamina E për të vepruar si një antioksidant. Me përdorim të vazhdueshëm, ju mund të keni flokë me shkëlqim dhe volum.
1. Përdorimi

Aplikojeni 3 herë në javë për 4 javë në flokë të thatë ose të tharë me peshqir. Një dozë është e barabartë me një aplikim. Shpërndajeni në lëkurën e kokës seksion pas seksioni. Masazhoni me majat e gishtave. Lëreni dhe vazhdoni me stilimin e zakonshëm.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Alcohol Denat., Diaminopyrimidine Oxide, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Madecassoside, Safflower Glucoside, Rhamnose, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Benzyl Alcohol, Carnosine, Tocopherol, Geraniol, Glycerin, Glycine Soja Oil / Soybean Oil, Bht, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Disodium Phosphate, Citric Acid, Parfum / Fragrance

  Kerastase Specifique Cure Anti-Chute Treatment
  Kerastase Specifique Cure Anti-Chute Treatment
  Kerastase Specifique Cure Anti-Chute Treatment

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery