Shko te informacioni mbi produktin
1 8

Kerastase Specifique Dermo-Calm Bain Vital Shampoo 250ml

Çmimi fillestar
3,200 Lekë
Çmimi fillestar
4,000 Lekë
Çmimi i ulur
3,200 Lekë
Zbut lëkurën e ndjeshme të kokës me shampon Specifique Dermo-Calm Bain Vital nga Kérastase, një formulë inovative e pasuruar me ekstrakte botanike për të ndihmuar në largimin e papastërtive dhe yndyrave,ndërsa qetëson irritimin e shkaktuar nga thatësia.

Hipoalergjik dhe pa silikon, është i mbushur me vaj qetësues Calophyllum si dhe glicerinë, e cila punon për të riparuar lëkurën dhe për të formuar një barrierë mbrojtëse. Kompletuar me ekstrakt freskues të mentolit, pastrues i butë i cili i lë flokët të lehta dhe me shkëlqim.

Hipoalergjik, i testuar dermatologjikisht dhe pa silic.
1. Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur dhe masazhojeni për të aktivizuar mikroqarkullimin.Shpelajeni.

2. Përbërësit

Aqua / Water - Sodium Laureth Sulfate - Citric Acid - Cocamidopropyl Betaine - Glycerin - Peg-55 Propylene Glycol Oleate - Propylene Glycol - Alcohol Denat. - Ammonium Hydroxide - Hexylene Glycol - Sodium Chloride - Sodium Benzoate - Peg-60 Hydrogenated Castor Oil - Glyceryl Laurate - Sodium Methylparaben - Salicylic Acid - Ethylparaben - Polyquaternium-10 - Niacinamide - Menthoxypropanediol - Piroctone Olamine - Helianthus Annuus Seed Oil / Sunflower Seed Oil - Calophyllum Inophyllum Seed Oil - Sodium Acetate - Isopropyl Alcohol - Ci 42090 / Blue 1 - Tocopherol - Magnesium Nitrate - Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract - Methylchloroisothiazolinone - Magnesium Chloride - Methylisothiazolinone - Sodium Hydroxide - Parfum / Fragrance.

  Kerastase Specifique Dermo-Calm Bain Vital Shampoo 250ml
  Kerastase Specifique Dermo-Calm Bain Vital Shampoo 250ml
  Kerastase Specifique Dermo-Calm Bain Vital Shampoo 250ml
  Kerastase Specifique Dermo-Calm Bain Vital Shampoo 250ml
  Kerastase Specifique Dermo-Calm Bain Vital Shampoo 250ml
  Kerastase Specifique Dermo-Calm Bain Vital Shampoo 250ml
  Kerastase Specifique Dermo-Calm Bain Vital Shampoo 250ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery