Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Kerastase Specifique Potentialiste Hair Serum 90ml

Çmimi fillestar
6,240 Lekë
Çmimi fillestar
7,800 Lekë
Çmimi i ulur
6,240 Lekë
Serumi i flokëve Kérastase Specifique Potentialist është krijuar për të balancuar dhe rigjallëruar të gjitha llojet e flokëve.

E mbushur me vitaminë C dhe 10% bifidus prebiotik, formula mbrojtëse ndihmon në ushqyerjen intensive, ndërsa mbron fijet kundër agresorëve të jashtëm. Ndihmon në zbutjen dhe hidratimin e skalpit dhe ruajtjen e barrierës së lëkurës, duke krijuar bazën optimale për flokë me pamje të shëndetshme.

Me një teksturë të lehtë që përthithet shpejt, ky serum i flokëve ndihmon për t'i lënë flokeve tuaj një ndjesi të butë.
1. Përdorimi

Përdoreni një herë në ditë gjatë një periudhe 3 javore. Aplikoni 3 doza në lëkurën e kokës. 1 dozë = 1 pipetë deri në shenjën e shenuar. Mos e shpëlani.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau, Alcohol Denat., Bifida Ferment Lysate, Ascorbyl Glucoside, Aminomethyl Propanol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Mannose Polysorbate 21, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Phenoxyethanol, Glycerin, Pentylene Glycol, Polymnia Sonchifolia Root Juice, Faex Extract / Yeast Extract / Extrait De Levure, Sodium Benzoate, Maltodextrin, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Lactobacillus, Linalool, Citral, Parfum.

  Kerastase Specifique Potentialiste Hair Serum 90ml
  Kerastase Specifique Potentialiste Hair Serum 90ml
  Kerastase Specifique Potentialiste Hair Serum 90ml
  Kerastase Specifique Potentialiste Hair Serum 90ml
  Kerastase Specifique Potentialiste Hair Serum 90ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery