Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Kerastase Specifique Stimuliste Hair Thickener 125ml

Çmimi fillestar
7,760 Lekë
Çmimi fillestar
9,700 Lekë
Çmimi i ulur
7,760 Lekë
Luftoni rënien ose rrallimin e flokëve me Kérastase Specifique Stimuliste, një trajtim i fuqishëm që punon për të nxitur rritjen e fijeve të reja dhe forcon flokët ekzistues. I përshtatshëm si për meshkujt ashtu edhe për femrat, vaji punon për të rritur densitetin e flokëve tuaj, falë efekteve ushqyese të Argininës (Amino Acid) dhe mbron folikulat e flokëve tuaj nga shenjat e hershme të plakjes, duke i mbajtur ato aktive dhe të shëndetshme.

Aminexil i shtuar ndihmon për t'i dhënë secilës fije një cikël më të gjatë të jetës nga momenti kur rritet deri në momentin kur bie përfundimisht. Kjo ndihmon ata që kërkojnë t'i rrisin flokët e tyre në një gjatësi më të gjatë . Vitamina PP përzihet shërben për të ndihmuar në ruajtjen e një mikroqarkullimi të gjakut në të gjithë lëkurën e kokës, duke siguruar që folikulat të kenë kushtet që u nevojiten për të mbështetur rritjen. Së fundi, kompleksi i  Gluco-Lipid GL i Kérastase është i mbushur me Glukozë dhe Lipide për të energjizuar dhe gjallëruar flokët tuaj.
1. Përdorimi

Aplikojeni pas rutinës së flokëve në flokë të thatë ose të tharë me peshqir dhe stilojini si zakonisht.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Alcohol Denat., Diaminopyrimidine Oxide, Arginine, Citric Acid, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Menthoxypropanediol, Safflower Glucoside, Niacinamide – Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Parfum /Fragrance.

  Kerastase Specifique Stimuliste Hair Thickener 125ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery