Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Kerastase Symbiose Purifying Anti-Dandruff Cellular Shampoo 250ml

Çmimi fillestar
3,360 Lekë
Çmimi fillestar
4,200 Lekë
Çmimi i ulur
3,360 Lekë
E krijuar për skalpet e yndyrshëm dhe të prirur ndaj zbokthit, Shampo qelizore Purifying Anti-Zbokth Kérastase Symbiose ndihmon në pastrimin dhe qartësimin e flokëve dhe skalpit të kokës.

Formula e saj përdor acid salicilik dhe pirokton olamine, të cilat eksfolojnë butësisht për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës, thekonet dhe grumbullimin e yndyrës. Ideale edhe për skalpe të ndjeshme, shampoja e lë skalpin tuaj të qetë dhe të ekuilibruar.

1. Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur. Shtoni ujë dhe shkumoni. Shpëlajeni tërësisht. Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë . Nëse shfaqet acarim, zvogëloni shpeshtësinë e përdorimit.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Laureth-5 Carboxylic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Parfum / Fragrance, Peg-150 Distearate, Hexylene Glycol, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Sodium Lauroyl Glutamate, Piroctone Olamine, Lactic Acid, Limonene, Salicylic Acid, Polyquaternium-10, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Propylene Glycol, Glycerin, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol, Artemisia Umbelliformis Flower Extract, Citric Acid, Potassium Sorbate.

  Kerastase Symbiose Purifying Anti-Dandruff Cellular Shampoo 250ml
  Kerastase Symbiose Purifying Anti-Dandruff Cellular Shampoo 250ml
  Kerastase Symbiose Purifying Anti-Dandruff Cellular Shampoo 250ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery