Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Kerastase Thermique Extentioniste 150ml

Çmimi fillestar
4,320 Lekë
Çmimi fillestar
5,400 Lekë
Çmimi i ulur
4,320 Lekë
Një krem termo-mbrojtës për tharjen dhe stilimin i krijuar për të mbyllur majat dyshe. Kombinimi i tij i Glaçage Thermo-Ceal + Creatine R + Taurine mbyll  menjëherë fibrën e flokëve, duke reduktuar keputjen dhe ndarjen me 93% pas një aplikimi. Ky krem i butë xhel mbron flokët nga nxehtësia deri në 230°C . Flokët janë të fortë, rezistent dhe mund të rriten më gjatë duke mbetur të shëndetshëm.
1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të Extentioniste Thermique në madhësinë e gështenjës në flokë të larë, të kondicionuar dhe të tharë me peshqir.
Masazhojeni gjatësinë dhe majat, më pas vazhdoni me tharjen me tharëse flokësh ose pajisje stilimi .

2. Përbërësit

Aqua / Water
WATER
Purified and sterilized, water helps to maintain the stability of a product formulation, appearance and texture.
- Sodium Laureth Sulfate - Citric Acid - Taurine - Cocamidopropyl Betaine - Sodium Hydroxide - Hexylene Glycol - Sodium Chloride - Polyquaternium-10 - Sodium Benzoate - Salicylic Acid - Amyl Cinnamal - Hexyl Cinnamal - Benzyl Alcohol - Linalool - Hydroxycitronellal - Citronellol - Limonene - Benzyl Cinnamate - Creatine - 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol - Sodium Acetate - Isopropyl Alcohol - Parfum / Fragrance

  Kerastase Thermique Extentioniste 150ml
  Kerastase Thermique Extentioniste 150ml
  Kerastase Thermique Extentioniste 150ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery