Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Killer Lips Lip Scrubber

Çmimi fillestar
210 Lekë
Çmimi fillestar
300 Lekë
Çmimi i ulur
210 Lekë

Ngritni rutinën tuaj të kujdesit për buzët me këtë mjet inovativ bukurie, i krijuar për të eksfoluar dhe zbutur buzët tuaja, duke ju lënë me  buze jashtëzakonisht të buta dhe të lëmuara.

 E krijuar nga silikoni kjo furçë e buzëve përmban qime që eksfolojnë butësisht dhe masazhojnë buzët tuaja.

 Thuajini lamtumirë buzëve të thata dhe të plasaritura . Veprimi i butë masazhues stimulon qarkullimin  e gjakut në buzët tuaja, duke i lënë ato të duken në mënyrë natyrale më të plota dhe përmirëson shëndetin e përgjithshëm të buzëve tuaja.

  Killer Lips Lip Scrubber
  Killer Lips Lip Scrubber
  Killer Lips Lip Scrubber
  Killer Lips Lip Scrubber

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery