Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Kokoso Baby Baby Bath Brush

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,600 Lekë

Kjo furçë super e butë për fëmijë është bërë nga silikon i cilësisë së lartë dhe miqësor ndaj mjedisit për të masazhuar butësisht kokën e foshnjës dhe eksfolion lehtësisht skalpin duke larguar qelizat e vdekura ndërsa lani flokët e tyre.

 • E butë dhe qetësuese në lëkurën e kokës së foshnjës
 • Ndihmon në largimin e qelizave të vdekura
 • Stimulon qarkullimin e gjakut
 • Përshtatet lehtësisht në dorën tuaj
 • E përshtatshme për çdo moshë, jo vetëm për bebe
 • Antibakteriale dhe e lehtë për t’u pastruar
 • Pa BPA dhe hipoallergjike
1. Përdorimi

Mbajeni furçën në pëllëmbën tuaj me dorezën në pjesën e pasme të dorës. Në lëvizje rrethore,
masazhoni butësisht kokën e foshnjës. Përdorni shampon tonë të butë për flokët dhe trupin për të krijuar shkumë. Mund të përdoret edhe për masazh në të gjithë trupin gjatë dushit!

  Kokoso Baby Baby Bath Brush
  Kokoso Baby Baby Bath Brush
  Kokoso Baby Baby Bath Brush
  Kokoso Baby Baby Bath Brush

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery