Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Kokoso Baby Coconut Bathtime Set

Çmimi fillestar
4,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,200 Lekë

Arrë kokosi e pastër dhe e ëmbël!

Seti Coconut Bathtime përmban tre produkte natyrale ushqyese në një kuti dhuratë të dizajnuar bukur. Të krijuara me dashuri me vaj organik hidratues të kokosit dhe me aromë delikate me kokos 100% natyral pa alergjen, e lënë lëkurën e foshnjës të freskët, të butë dhe me aromë hyjnore.

Përmban tre produkte natyrale ushqyese në një kuti dhuratë të dizajnuar bukur. Të krijuara me dashuri me vaj organik hidratues të kokosit dhe me aromë delikate me kokos 100% natyral pa alergjen. Këto produkte me shumë çmime të fituara, e lënë lëkurën e foshnjës të freskët, të butë dhe me aromë hyjnore.

Karakteristikat:
 • Të testuara dermatologjikisht
 • Të përshtatshme për të porsalindur dhe lart
 • Të përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe të prirur ndaj ekzemës
 • Vegan dhe pamizori në kafshë
 • Shishe të ricikluara dhe plotësisht të riciklueshme pas konsumit
Çfarë ka brenda:
Shampo për flokët dhe trupin me aromë kokosi– 200ml

Shampo e flokëve dhe trupit përmban një vaj të fuqishëm organik 10% hidratues të kokosit, të përzier me aloe vera qetësuese dhe flluska me bazë kokosi. Formula e butë krem ​​pastron butësisht lëkurën delikate, qetëson lëkurën e kokës dhe ushqen flokët nga rrënja deri në majë.

Locion hidratues për fëmijë me aromë kokosi  – 190ml

Locioni ynë për fëmijë me vaj kokosi sjell hidratim të menjëhershme, qetësim të lëkurës së foshnjës suaj me përbërës të pastër dhe të butë me bazë bimore. Vajrat organikë të kokosit dhe bajameve të ëmbla zbusin dhe ushqejnë, ndërsa sheqernat bimore natyrale forcojnë në mënyrë aktive barrierën mbrojtëse të lëkurës për të bllokuar më shumë lagështi dhe ngadalësuar avullimin e ujit nga lëkura.

Sfungjeri natyral për foshnje 100% Konjac

Sfungjeri natyral për foshnje është bërë nga 100% Konjac i pastër. Fijet bimore tepër të buta, të biodegradueshme e lënë lëkurën delikate të pastër, të lumtur dhe të freskët

1. Përdorimi

Pomponi shampon tonë natyrale të flokëve dhe trupit në sfungjerin tonë natyral për të krijuar një shkumë të butë pastruese dhe për t’i bërë flluskat më argëtuese. Pas larjes, përdorni locionin tonë të pastër për fëmijë me vaj kokosi për të bllokuar lagështinë dhe për të parandaluar tharjen e lëkurës delikate.

  Kokoso Baby Coconut Bathtime Set
  Kokoso Baby Coconut Bathtime Set

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery