Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Kokoso Baby Coconut Oil

Çmimi fillestar
890 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
890 Lekë
Size

Mbajeni lëkurën delikate të fëmijës suaj, të hidratuar me vajin organik të Kokoso Baby®. I ngarkuar me lëndë ushqyese, natyrale, qetësuese dhe acide yndyrore që e duan lëkurën, ky vaj mrekullibërës me shumë funksione do të kujdeset dhe mbrojë lëkurën e familjes suaj në shumë mënyra të ndryshme.

 • Vaji organik i kokosit i shtypur në të ftohtë, i virgjër dhe i papërpunuar me cilësinë më të lartë
 • Organik i çertifikuar nga Bioagricert
 • Ultra i lehtë dhe jo i yndyrshëm për të mbajtur lëkurën të butë
 • Përmban veti natyrore anti-inflamatore, antibakteriale dhe antimikrobike
 • Testuar dermatologjikisht. I sigurt edhe nga të porsalindurit e
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe lëkurë të prirur për ekzemë
 • Kavanoz i sigurt për fëmijë, i lehtë dhe i riciklueshëm pa BPA
1. Përdorimi

Vaji i kokosit është i ngurtë në temperaturën e dhomës por në mënyrë magjike shkrihet në ngrohtësinë e duarve tuaja. Merrni pak nga vaji i ngurtë dhe shkrijeni në duar. Masazhojeni butësisht në lëkurë, skalp ose flokë. Aplikoni çdo ditë pas larjes apo kurdo që të keni dëshirë! Mund ta përdorni për masazh, gjatë ndryshimit të pelenave dhe sa herë që lëkura ka nevojë për kujdes. Pak vaj, mjafton!

2. Përbërësit

100% Cocos Nucifera (Coconut) Oil

  Kokoso Baby Coconut Oil
  Kokoso Baby Coconut Oil
  Kokoso Baby Coconut Oil
  Kokoso Baby Coconut Oil
  Kokoso Baby Coconut Oil

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery