Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Kokoso Baby Happy Scalp Cream 50ml

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,500 Lekë

Kremi me bazë bimore është i formuluar posaçërisht për të qetësuar dhe zbutur lëkurën e kokës së foshnjës. Formula natyrale aktive ekuilibron mikroflorën e kokës për të rivendosur një skalp me pamje më të shëndetshme me vaj organik ushqyes të kokosit, duke e qetësuar me aloe vera organike dhe duke e pastruar me ekstraktin e farës së selinos.

 • Hidraton skalpin e thatë
 • Forcon lëkurën e re
 • Redukton prodhimin e sebumit (vajit)
 • Balancon mikroflorën e kokës
 • I testuar dermatologjikisht
 • I sigurt nga të porsalindurit e lart
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të prirur ndaj ekzemës
 • Miqësore për veganët dhe pa mizori në kafshë
 • Formulë e lehtë, pa aromë, me pH të balancuar
1. Përdorimi

Përdorni një sasi të vogël dhe masazhojeni butësisht në lëkurën e kokës aty ku është e nevojshme. Kremi është mjaft i lëngshëm, kështu që një sasi e vogël mjafton!
• Për rezultate më të mira aplikoni vazhdimisht, në mëngjes dhe në mbrëmje, për aq kohë sa nevojitet.
• Kremi duhet të lihet, kështu që është më mirë të lahet fëmija si normalisht dhe të aplikohet më pas. Mund të aplikohet në ballë dhe vetulla.
• I sigurt për t’u përdorur që nga lindja, është gjithashtu i shkëlqyeshëm për këdo në familje me një skalp të irrituar.

2. Përbërësit

15% organic, 98% naturally derived, 100% skin-kind.

Aqua, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Apium Graveolens (Celery) Seed Extract, Citric Acid, Cetearyl Alcohol, Hydroxyacetophenone, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Sodium Dehydroacetate, Tocopherol (Vitamin E).

  Kokoso Baby Happy Scalp Cream 50ml
  Kokoso Baby Happy Scalp Cream 50ml
  Kokoso Baby Happy Scalp Cream 50ml
  Kokoso Baby Happy Scalp Cream 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery